Son Tüketim Tarihi Var mıdır ?

Bal antibakteriyel yapıda bulunur ve tek başına bozulabilen bir ürün değildir. Balı bozan tek ürün sudur. Balın raf ömrü bulunmamaktadır.

Kanser Hastaları Kullanabilir mi ?

Kanser hastalarında kemoterepi\’nin olumsuz etkilerini azaltmak için ve kemoterapi sonrası vücut direnci kazandırması adına kullanılabilir. Kanser tedavisine destek amacıyla propolis ekstratı önemli bir takviye olarak araştırmalarda sonuçlanmıştır. Araştırmayı inceleyerek doktorunuza danışınız.

Anne Sütü Artırıcı Etkisi var mı ?

Evet Anne sütü artırıcı etkisi bulunmaktadır.

Beğenmezsek İade Edebilir miyiz ?

Her koşulda iade edebilirsiniz.

Kaç yaş Çocukta kullanımı Uyundur ?

2 yaş altı çocuklarda 4\’lü karışım kullanımı önermiyoruz. 1 yaşını doldurana kadar bal dahi verilmez.

Ürününüzün Analizi var mıdır ?

Ürünümüzün besin değerleri ve mineral analizi mevcuttur. Tıklayınız.

Arı sütü bozulabilen bir ürün buzdolabında mı saklayacağız ?

Arı sütü normal şartlarda soğuk zincir bozulmadan tüketilmelidir, Ancak bal ile karıştırılan arı sütü bal\’ın antibakteriyel ve koruyucu etkisi sayesinde etkisini yitirmemektedir. Aynı zamanda bal ile muhafaza edilen hiç bir ürün bozulmaz. (Eski Roma da kırmızı et bal küplerinde muhafaza edilirdi.)

sipariş ettiğim bu ürünü kullanıyorum, kullanılan bal hakkında bilgi verilmemiş

Ürünümüzde %54 oranında bal bulunmaktadır. Bal Yayla ve Çam balı karışımıdır. Yayla balı iç anadolu yöresine (kırıkkale) ait kekik, geven ağırlıklı çiçek balıdır. Çam balı Antalya ve Muğla bölgesine çam balı için götürdüğümüz arılarımızdan toplanmaktadır.

Merhaba ürünü kanser hastasına tükettiricem içeriğinde şeker ilavesi var mı ve gerçekten ürününüze güvenebilir miyim?

Ürünümüzde şeker ilavesi bulunmamaktadır. Mineral ve besin değerleri analizlerimizi ürün detayında bulabilirsiniz. Ürünümüzü ağırlıklı olarak hamileler, çocuklar ve kanser hastaları kullanmaktadır.